optionen handel.

Druga edycja szkółki piłkarskiej w Rdzawce

 

Druga edycja szkółki piłkarskiej w Rdzawce

 

Już po raz drugi w Rdzawce ruszyły zajęcia piłki nożnej dla dzieci. Treningi, które trwać będą od marca do października, prowadzone są w czterech grupach wiekowych: dzieci w wieku przedszkolnym, klasy I – III, klasy IV – VI, klasa VII i starsze dzieci. Zajęcia kierowane są przez dwóch trenerów przy wsparciu zawodników Klubu Sportowego Gorce Rdzawka.
Podobnie jak w ubiegłym roku treningi cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem – w pierwszym tygodniu zajęć przez salę gimnastyczną szkoły podstawowej w Rdzawce przewinęło się około 100 dzieciaków w różnym wieku, zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. To właśnie duża popularność pierwszej edycji szkółki sprawiła, że w tym roku organizatorzy zdecydowali się na podwojenie ilości treningów z dziećmi.
Zajęcia piłki nożnej są bezpłatne, zaś funkcjonowanie szkółki jest możliwe dzięki środkom finansowym gminy Rabka-Zdrój w ramach zadania publicznego „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej” uzyskanych przez Klub Sportowy Gorce Rdzawka, jak również dzięki pomocy dyrektora Szkoły Podstawowej w Rdzawce, który bezpłatnie użycza sali gimnastycznej na potrzeby szkółki.

FreshJoomlaTemplates.com
Saturday the 13th. ::: Rdzawka - nasza Mała Ojczyzna