optionen handel.

Gratulacje dla p. Zofii Zborek

 

Gratulacje dla p. Zofii Zborek

Piotr Kuczaj

Zdjęcie pochodzi ze strony LINK

 

Na wniosek Rabczańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku honorowa członkini naszego Stowarzyszenia, pani Zofia Zborek, otrzymała statuetkę Osobowości Rabki-Zdroju w kategorii - kultura. W laudacji, podkreślone zostały praca i zasługi pani Zosi w tworzeniu naszego chóru ADORAMUS, dyrygowanie i prowadzenie chóru, cierpliwość, wyrozumiałość, uczynność. Po przekazaniu dyrygentury chóru ADORAMUS w ręce Marcina Pani Zofia od trzech lat prowadzi chór CANTABILE Rabczańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Cieszy nas to, że wieloletnia praca pani Zofii została dostrzeżona. Jako pierwsi – nasze Sowarzyszenie przyznało pani Zofii tytuł MECENASA KULTURY, później był Medal za zasługi dla Powiatu Nowotarskiego przyznany przez starostę i teraz Kapituła w naszej gminie przyznała statuetkę Osobowość Rabki-Zdroju. W imieniu naszego Stowarzyszenia jeszcze raz gratulujemy, życzymy zdrowia, radości z wykonywanej dodatkowej społecznej pracy.

 

ZARZĄD STOWARZYSZENIA

 

FreshJoomlaTemplates.com
Saturday the 13th. ::: Rdzawka - nasza Mała Ojczyzna