optionen handel.

V Turniej Piłkarski w Rdzawce

 

Za nami V Turniej Piłkarski w Rdzawce

 Galeria - V Turniej Piłkarski w Rdzawce

W dniach 14- oraz 15-tego lipca 2018 r. odbył się już V Turniej Piłkarski organizowany przez Klub Sportowy Gorce Rdzawka. Do rywalizacji w sobotnich rozgrywkach w kategorii OPEN (16 lat i więcej) przystąpiło ponad 120 zawodników w 16 drużynach:

1. FC ROMANUM
2. GORCE RDZAWKA
3. DOBRE CHŁOPAKI
4. GROM PALESTYNA
5. FENOMENI
6. KS CHEŁMEK
7. ULANI TEAM
8. TS PODWILK
9. RDZAWIAŃSKIE KOJOTY
10. SZWAGRY
11. WUJEK TO SPOKO GOŚĆ
12. DZIKIE WĘŻE
13. NIEZGODNI
14. GORCZAŃSKIE POMARAŃCZE
15. TS PATRONI
16. FC PTOKI

Pomimo niesprzyjającej pogody i pogorszenia się warunków na płycie boiska, zawodnicy zaciekle walczyli o dotarcie do finału. Ostatecznie zwycięską drużyną okazała się być TS PATRONI, która w serii rzutów karnych pokonała zawodników KS GORCE RDZAWKA. O trzecie miejsce walczyły ze sobą zespół z Rdzawki: WUJEK TO SPOKO GOŚĆ, oraz FC ROMANUM, podium zdobył pierwszy z nich. Po wielkim finale pani Ewa Przybyło, burmistrz Rabki-Zdroju osobiście wręczała nagrody dla najlepszych drużyn oraz wyróżnionych zawodników:

Najskuteczniejszy Strzelec- Daniel Świder (WUJEK TO SPOKO GOŚĆ)
Najlepszy Zawodnik- Dawid Antolak (TS PATRONI)
Najlepszy Bramkarz- Stanisław Karkula (KS GORCE RDZAWKA)

Po rozdaniu nagród rozpoczęła się zabawa taneczna podczas, której przygrywał zespół LAJT z Rzepisk. Organizatorem Festynu była Ochotnicza Straż Pożarna z Rdzawki.

Niedzielna część Turnieju rozpoczęła się o godzinie 11:00, a zawody odbywały się w czterech kategoriach wiekowych:

-Przedszkolaki
-dzieci w wieku 8- 10 lat
-dzieci w wieku 11-13 lat
-dzieci w wieku 14-15 lat

W niedzielnych rozgrywkach wzięło udział w sumie około 150 uczestników z Rdzawki, Skawy, Lasku, Ludźmierza i Skawy. Dla wszystkich uczestników i obserwatorów Turnieju, mamy zawodników z Rdzawki przygotowały pyszny poczęstunek oraz wodę. W dwóch najmłodszych kategoriach wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i dyplomami.
W kategorii 11-13 lat wzięły udział trzy drużyny, zwycięzcą została Szkółka Piłkarska MASTERKIDS ze Skawy, przed dwoma drużynami Szkółki Piłkarskiej GORCE RDZAWKA. W tej kategorii rozdano pamiątkowe medale dla każdego z uczestników, statuetkę najlepszego zawodnika (Adrian Grudnik – MASTERKIDS - Skawa) oraz dyplomy dla króla strzelców (Bartosz Firek – PEREŁKI RDZAWKI – Rdzawka) i najlepszego bramkarza (Artur Sroka – POLSKIE WILKI – Rdzawka).

Również w kategorii 14 – 15 lat wzięły udział trzy drużyny. Pierwsze miejsce zajęli zawodnicy LKS SZAROTKA CHOCHOŁÓW, drugie - KS WIERCHY LASEK, a trzecie – RDZAWKA. O miano najlepszego zawodnika walczyli Łukasz Mulica (LKS SZAROTKA CHOCHOŁÓW) oraz Dawid Jaróg (KS WIERCHY LASEK). Zwycięzca został wyłoniony na drodze rzutów karnych, i został nim Łukasz Mulica.

Organizatorzy Turnieju chcieliby serdecznie podziękować piekarni ŻARNECKI, salonowi rowerowemu KROSS w Rabce, a także termom GORĄCY POTOK i TERMA BANIA za wsparcie naszych rozgrywek.

ORGANIZATORZY:

 

SPONSORZY:

 


Opracowali: organizatorzy

FreshJoomlaTemplates.com
Thursday the 9th. ::: Rdzawka - nasza Mała Ojczyzna