optionen handel.

100 lat niepodległości!

 

100 lat niepodległości

 

 

 

 

 

 

 

W tym roku przypada 100 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Jako mieszkańcy, ale też członkowie naszego Stowarzyszenia chcieliśmy uczcić to doniosłe wydarzenie w naszej miejscowości w Rdzawce. Z tej okazji nasze Stowarzyszenie przygotowało ołtarz na Boże Ciało w barwach narodowych, zespół POWICHER przygotował wieniec dożynkowy nawiązujący do tego wspaniałego jubileuszu, a jeden z członków zespołu Jan Czyszczoń uczcił jubileusz piękną palmą wielkanocną w barwach narodowych. Nasze Stowarzyszenie podjęło też działania by przygotować projekt pomnika poświęconego mieszkańcom naszej wioski poległym w czasie I i II wojny światowej (tym którzy nie mają swojej mogiły). Chcemy by ten symboliczny pomnik stanął obok kaplicy cmentarnej w Rdzawce. Interesuje nas też zdanie mieszkańców w tej sprawie.

Zarząd Stowarzyszenia

FreshJoomlaTemplates.com
Monday the 4th. ::: Rdzawka - nasza Mała Ojczyzna