optionen handel.

Dzień Kobiet

W sobotę uroczyście już Dzień Kobiet świętowały Panie ze Rdzawki. Spotkanie odbyło się w szkole z inicjatywy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kulturalnego Wsi Rdzawka, Koła Gospodyń Wiejskich i naszego sołtysa. Impreza rozpoczęła się od programu artystycznego . Wystąpili uczniowie z naszej szkoły, pod kierunkiem pani Elżbiety Kowalczyk, w zabawnym skeczu. Na scenie zagościł też zespół góralski ,,Powicher'' z tańcem, muzyką i śpiewem. Dużą niespodzianką dla obecnych był popis kabaretu ,,Śleboda'', który bardzo rozbawił zgromadzoną publiczność.Każdy występ został nagrodzony dużymi brawami.

Spotkanie było także okazją do prelekcji przedstawicielki Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego dla dorosłych na temat porad, wsparcia i pomocy w kryzysach psychicznych.

Po tym nastąpiła część oficjalna. Specjalne podziękowania otrzymali państwo Renata i Andrzej Świder za ,,Dar Serca'' na rzecz społeczności Rdzawki. Podziękowanie otrzymał też nowy dyrektor szkoły pan Janusz Kopyciński. Decyzją specjalnej Kapituły tytuł ,,Rdzawianki Roku'' został przyznany pani Sylwii Wójtowicz.

Na uroczystość z życzeniami zjawili się również panowie: burmistrz Leszek Świder, sołtys Józef Filas, radny Jacek Latawiec, dyrektor szkoły Janusz Kopyciński, prezes OSP Dariusz Paprocki oraz ksiądz proboszcz Michał Rymar i ksiądz Krzysztof Ziaja.

Każda z Pań została obdarowana kwiatem, a potem wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek.

Na przebiegiem i całością imprezy czuwała pani Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kulturalnego Wsi Rdzawka Barbara Rapacz.

JL

FreshJoomlaTemplates.com
Sunday the 26th. ::: Rdzawka - nasza Mała Ojczyzna